Reclamatie Ka1zer

Închis

RaDaR
Admin
Re: Reclamatie Ka1zer

Mesaj de RaDaR » Mie Noi 06, 2019 9:51 pm

Nu este vorba de scor , daca esti clean poti sa ai si 60-3 daca joci cu wall si ai 10-12 tot trisare se numeste. Fiecare are dreptul la o parerea personala , dovada este solida ,are wall doar verifica la misto pentru a trece neobservat de catre adminii care nu ii acorda destula atentie sau au mai putina experienta sa distinga. Consider ca avem nevoie de decizia lui Patra aici, eu sunt ferm convins ca are x ray. Nimeni nu face peak asa incept cu awp. De ce nu ai dat scope dupa kill din rampa in dreapta colt? Ai mentinut tinta la nivelul exact al jucatorului care trecuse dreapta desi nu aveai info nici sound.
Ultima oară modificat Mie Noi 06, 2019 9:57 pm de către RaDaR, modificat 1 dată în total.

Topic author
Divin
Slot / Vip
Zodiac:

Mesaj de Divin » Mie Noi 06, 2019 9:52 pm

ka1zer scrie:
Mie Noi 06, 2019 9:38 pm
Divin scrie:
Mie Noi 06, 2019 9:33 pm
ka1zer scrie:
Mie Noi 06, 2019 8:57 pm

ah da,impuscai pe ala in short si dupa te-ai uitat in spate ceva de genu stai ca vine altu pe shift lmao.....ok fie ce sa fie pentru mine esti codat
La 1k ore sau cate ai ,inca nu ai prins logica jocului ,ca pe server faci 53 cu 3 ,si eu la 23 cu 10 (parca) tot eu sunt codat
Pai vezi....au fost multi codati pana si cu aimbot si tot pierdeau,sunt aia care stiu sa le foloseasca si golesc serverul si sunt aia care abia au inceput sa le foloseasca,sunt multi cu wh obvious care degeaba tot luau bataie la greu dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa nu dau ban daca folosesc coade...ah si sunt aia care vor sa-l ascunda dar tot se pacalesc
Ceea ce faci tu??Usor usor te dai de gol singur ,zic sa mai cauti alte motive pe tema mea sau se te mai lauzi putin ce pc ai ,ca nu toti ne permitem..
A da si uite-mi spinbot-ul : alias "+spin" "m_yaw 0.09"
alias "-spin" "m_yaw 0.022"
bind mouse5 "+spin"
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom

Topic author
Divin
Slot / Vip
Zodiac:

Mesaj de Divin » Mie Noi 06, 2019 9:54 pm

RaDaR scrie:
Mie Noi 06, 2019 9:51 pm
Nu este vorba de scor , daca esti clean poti sa ai si 60-3 daca joci cu wall si ai 10-12 tot trisare se numeste. Fiecare are dreptul la o parerea personala , dovada este solida ,are wall doar verifica la misto pentru a trece neobservat de catre adminii care nu ii acorda destula atentie sau au mai putina experienta sa distinga. Consider ca avem nevoie de decizia lui Patra aici, eu sunt ferm convins ca are x ray. Nimeni nu face peak asa incept cu awp.
Pai eram pe crouch ( ctrl) ai mai multa precizie cu awp-ul ,Ka1zer stie ca el iese exact la timp pe ctrl cu awp chiar daca folosesti shift-ul

ka1zer
Moderator
Zodiac:

Mesaj de ka1zer » Mie Noi 06, 2019 10:02 pm

Divin scrie:
Mie Noi 06, 2019 9:52 pm
ka1zer scrie:
Divin scrie:
Mie Noi 06, 2019 9:33 pm

La 1k ore sau cate ai ,inca nu ai prins logica jocului ,ca pe server faci 53 cu 3 ,si eu la 23 cu 10 (parca) tot eu sunt codat
Pai vezi....au fost multi codati pana si cu aimbot si tot pierdeau,sunt aia care stiu sa le foloseasca si golesc serverul si sunt aia care abia au inceput sa le foloseasca,sunt multi cu wh obvious care degeaba tot luau bataie la greu dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa nu dau ban daca folosesc coade...ah si sunt aia care vor sa-l ascunda dar tot se pacalesc
Ceea ce faci tu??Usor usor te dai de gol singur ,zic sa mai cauti alte motive pe tema mea sau se te mai lauzi putin ce pc ai ,ca nu toti ne permitem..
bind mouse5 "+spin"
vrei sa-mi faci control?....apoi iti fac eu dar stai ca nu ai curaj ai calculatoru plin in loguri de coade

Topic author
Divin
Slot / Vip
Zodiac:

Mesaj de Divin » Mie Noi 06, 2019 10:04 pm

ka1zer scrie:
Mie Noi 06, 2019 10:02 pm
Divin scrie:
ka1zer scrie:

bind mouse5 "+spin"
vrei sa-mi faci control?....apoi iti fac eu dar stai ca nu ai curaj ai calculatoru plin in loguri de coade
Facem maine ,ca altii la 20 de ani lucreaza ,nu stau pe banii parintilor pana la 28 de ani

Just ^Дрыщ'
Admin

Mesaj de Just ^Дрыщ' » Mie Noi 06, 2019 10:04 pm

Pro Unban, the moments in the video are difficult, but there is no clue of wallhack or aim, at least in this video. I don't think Ka1zer deservers a warning for banning a player, nobody is insured, and admins are not perfect robots to ban only cheaters.
About Divin, 2 months and a half, and you are still a toxic ass, who's main priority is aggression and defense through aggression, would've been easier to close this topic if you were more friendly and all of your comments were argumented and passive.

ka1zer
Moderator
Zodiac:

Mesaj de ka1zer » Mie Noi 06, 2019 10:05 pm

Divin scrie:
Mie Noi 06, 2019 10:04 pm
ka1zer scrie:
Mie Noi 06, 2019 10:02 pm
Divin scrie:

bind mouse5 "+spin"
Facem maine ,ca altii la 20 de ani lucreaza ,nu stau pe banii parintilor pana la 28 de ani
buna asta,ti-ar placea sa fie adv ca stau pe banii parintilor,si apropo care parinti?vezi sa nu-ti merga gura mai departe,dar ai grija daca calcualtorul tau este pe fresh clean windows voi face post

RaDaR
Admin

Mesaj de RaDaR » Mie Noi 06, 2019 10:07 pm

Oricine poate ascunde wh verificand fiecare colt dar aici ti-ai expus wh singur (crouch peak spui pentru acuratete ,cu awp ,nu?), nu este Rocket Science ceea ce faceti voi crezand ca merge la infinit.

ka1zer
Moderator
Zodiac:

Mesaj de ka1zer » Mie Noi 06, 2019 10:09 pm

Just ^Дрыщ' scrie:
Pro Unban, the moments in the video are difficult, but there is no clue of wallhack or aim, at least in this video. I don't think Ka1zer deservers a warning for banning a player, nobody is insured, and admins are not perfect robots to ban only cheaters.
About Divin, 2 months and a half, and you are still a toxic ass, who's main priority is aggression and defense through aggression, would've been easier to close this topic if you were more friendly and all of your comments were argumented and passive.
is not an unban request

ka1zer
Moderator
Zodiac:

Mesaj de ka1zer » Mie Noi 06, 2019 10:23 pm

Just ^Дрыщ' scrie:
also as i said the reason i was going spec on him it because someone killed me and automatically put me spec on divin(wich he was in my team) and saw him doing like that guy you missed the other days which took me to ban him in 2 seconds,but unfortunately the time to open bandicam divin was stopped like setting something and the spin on right and left was gone but still his body was kinda strange,ill put the video of the other guy i banned which you missed to make an example,there are many types of spins and also that why i put in the reason ban even "posible spinbot",but i bet nobody would have said something if i was recording in time that part as well

EDIT:so unfortunately he has the possibilities to get unban but even risky

Închis