Reclamatie Ka1zer

Închis

RaDaR
Admin
Re: Reclamatie Ka1zer

Mesaj de RaDaR » Mie Noi 06, 2019 5:05 pm

In aceasta privinta sunt de acord cu verdictul dat de Ka1zer , se vede clar aimbotul si felul in care te folosesti de wall , in rampa ai vrut sa arunci flash dar l-ai vazut ca trece in dreapta prin perete si ai renuntat la flash ca sa iesi direct pe el cu un peak care te-a a dat de gol. Acum inteleg de ce aveai gura asa de mare pe forum, pozai in victima ca sa nu se gandeasca nimeni la tine ca si cum ai trisa. Din partea mea excludere totala din comunitate , esti prea toxic si arogant, ofticos si rau desi chiar tu trisai!

Hunter
Owner
Hunter’s avatar
Loading…

Mesaj de Hunter » Mie Noi 06, 2019 5:44 pm

Poate fi suspectat de altceva dar mai putin de cheat. Pro pentru reclamatie! Aceasta reclamatie va fi solutionata de Para. Mai asteptam si alte pareri sa putem trage o concluzie.

Mitică
Owner
Zodiac:
Mitică’s avatar
Loading…

Mesaj de Mitică » Mie Noi 06, 2019 5:56 pm

Pro reclamatie. No offense dar nu vad nimic suspect in acest demo, doar ca are un PC mai slabut Divin.
If u never try u will never know.

RaDaR
Admin

Mesaj de RaDaR » Mie Noi 06, 2019 7:49 pm

Contra , Hunter Mitica se vede clar ca are wall desi incearca el sa ascunda , este evident ca il stie pe cel din rampa ca trece dreapta desi nu il aude si nu il vede , face peak cu scope asa usor desi nu avea niciun info. Daca si acum scapa desi este evident ca are wall eu o sa reconsider locul meu in aceasta comunitate. Bafta

RaDaR
Admin

Mesaj de RaDaR » Mie Noi 06, 2019 7:49 pm

Daca suneti voi prieteni asta e partea a 2 dar aici are cod .

Mitică
Owner
Zodiac:
Mitică’s avatar
Loading…

Mesaj de Mitică » Mie Noi 06, 2019 7:51 pm

RaDaR scrie:
Mie Noi 06, 2019 7:49 pm
Nu suntem prieteni, doar ca nu mi se pare. Fiecare are dreptul la opinia lui, asa-i?
If u never try u will never know.

Sn1per
Owner

Mesaj de Sn1per » Mie Noi 06, 2019 8:03 pm

Pro reclamatie! Nu este nimic clar sa fiu convins ca are cheat.

ka1zer
Moderator
Zodiac:

Mesaj de ka1zer » Mie Noi 06, 2019 8:17 pm

RaDaR scrie:
daca divin era prietenul meu tot ban ii dadeam daca avea coade,si chiar uneori ma intreb ce fel de exp aveti in acest joc,se vede destul de clar,aim si wh pentru cine stie,de ce nu analizam cu totii acest video pe discord?.......si sa fie si Para el are 44 de ani si cred ca are destula exp

Topic author
Divin
Slot / Vip
Zodiac:

Mesaj de Divin » Mie Noi 06, 2019 8:29 pm

ka1zer scrie:
Mie Noi 06, 2019 8:17 pm
RaDaR scrie:
daca divin era prietenul meu tot ban ii dadeam daca avea coade,si chiar uneori ma intreb ce fel de exp aveti in acest joc,se vede destul de clar,aim si wh pentru cine stie,de ce nu analizam cu totii acest video pe discord?.......si sa fie si Para el are 44 de ani si cred ca are destula exp
Iti dau reply aici ,ca la video cu postul nu are absolut nicio logica :
1.Cei de care zici ca ii am la prieteni si au vac ,doar aresky e de pe server si a luat vac ; Zenon are vac ,doar pt ca a jucat in compe cu cheat(nu a jucat niciodata pe sv);3 dintre care au vac au block ,deoarece imi tot trimiteau link in privat ,de restul nu stiu.
DACA AM LA PRIETENI JUCATORI CARE AU VAC SI TU ZICI CA DOAR PENTRU ASTA TE-AI CONVINS CA JOC CU HACK,CEI 28 DE ANI AI TAI SAU CAT AI ZIS CA AI NU II ARATI.
2.Cu Mitica nu prea sunt prieten ,ne-am certat cam mereu
3.Sa dai ban pt 2 runde ,care a fost doar sa verific colturi si sa analizezi ce se intampla ,iar lasa de dorit experienta ta in cs go
4.Astept sa dea si Just Contra ,chiar daca nu are nicio legatura si nu era pe sv.,ca doar atat face ,tine doar cu cei din staff
:*
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom

ka1zer
Moderator
Zodiac:

Mesaj de ka1zer » Mie Noi 06, 2019 8:42 pm

Divin scrie:
Mie Noi 06, 2019 8:29 pm
ka1zer scrie:
Mie Noi 06, 2019 8:17 pm
RaDaR scrie:
Iti dau reply aici ,ca la video cu postul nu are absolut nicio logica :
1.Cei de care zici ca ii am la prieteni si au vac ,doar aresky e de pe server si a luat vac ; Zenon are vac ,doar pt ca a jucat in compe cu cheat(nu a jucat niciodata pe sv);3 dintre care au vac au block ,deoarece imi tot trimiteau link in privat ,de restul nu stiu.
DACA AM LA PRIETENI JUCATORI CARE AU VAC SI TU ZICI CA DOAR PENTRU ASTA TE-AI CONVINS CA JOC CU HACK,CEI 28 DE ANI AI TAI SAU CAT AI ZIS CA AI NU II ARATI.
2.Cu Mitica nu prea sunt prieten ,ne-am certat cam mereu
3.Sa dai ban pt 2 runde ,care a fost doar sa verific colturi si sa analizezi ce se intampla ,iar lasa de dorit experienta ta in cs go
4.Astept sa dea si Just Contra ,chiar daca nu are nicio legatura si nu era pe sv.,ca doar atat face ,tine doar cu cei din staff
:*
de asta ai schimbat steam id-ul dupa ce am postat acel video clip?....ca nici unu sa intre sa verifice?.....eu nu dau ban dupa cum si ce fel sau pentru ca asa imi place mie,2 la mana cum am spus primul care ai luat pe car mergea pe shift dar uite cazul ca tu il vezi si te pregatesti sa sara pe car si hs,p.s cum de eu nu il vad?.....nu era nici un teamate care sa-l faca sa apara rosu pe radar etc,si in al doilea pe rampa hmmm ai vrut sa dai cu flash dar nu stai.....intr-un fel la-i vazut si te-ai dus cu tinta direct pe el si nici acolo era un team mate ca sa-ti apara rosu pe radar sau chiar aveai radar hack?....hmmm una din doua dar eu tot il numesc wh

Închis